ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Życzymy Państwu pełnych radości, pokoju Świąt Wielkiej Nocy oraz wiele pomyślności i sukcesów w życiu zawodowym jak i osobistym.


Wesołego Alleluja !  


ZESPÓŁ JS - profile budowlane dla profesjonalistów

LISTWA DYLATACYJNA PCV

Najważniejsze właściwości Listwy Dylatacyjnej JS : 

  • materiał elastyczny i odporny na UV
  • dopasowuje się do dylatowanej szczeliny 
  • ułatwia pracę przy montażu 
  • zmodyfikowany kształt powoduje oszczędność kleju i tynku 
  • mocna siatka 
Przy stałej współpracy, naszym klientom zapewniamy atrakcyjne rabaty na nasze produkty!   


ZESPÓŁ JS - profile budowlane dla profesjonalistów

BIG MAX NAJLEPSZY NA RYNKU

Jeśli szukasz najlepszego na rynku narożnika 30x30mm, polecamy narożnik BIG MAX naszej produkcji. Produkt ma faktyczną grubość 0,4mm zapewniającą właściwą sztywność, natomiast podgięte krawędzie ułatwiają tynkowanie. Nasza specjalna moleta, dzięki geometrycznej zmianie kształtu narożnika, realnie zwiększa przyczepność tynku (a nie tylko zmienia wygląd narożnika, jak w analogicznych produktach innych firm). 

Jeśli szukasz po prostu szerokiego narożnika w najlepszej cenie - zachęcamy do wybrania narożnika JS MIDI o wymiarach 30x30x0,35mm. Narożnik MIDI również posiada podgięte krawędzie i profesjonalnie wykonaną moletę.

 

ZESPÓŁ JS - profile budowlane dla profesjonalistów

JS NA BUDMIE 2020

Dziękujemy za spotkania w trakcie targów Budma 2020! 


Na naszym stoisku mieliśmy przyjemność gościć Państwa przez 4 dni targów. Odbyło się wiele ciekawych rozmów i liczymy, że przyniosą one dalszą pomyślną współpracę oraz pomogą nam się wzajemnie rozwijać. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich odwiedzających. 

ZESPÓŁ JS - profile budowlane dla profesjonalistów

BUDMA 2020

Serdecznie zapraszamy Państwa na Targi Budma 2020.
Odbędą się 4.02 - 7.02 2020r. w Poznaniu. Zapraszamy na nasze stoisko, które znajdować się będzie w pawilonie 3 na parterze, stoisko nr 106. 

Do zobaczenia! 

ZESPÓŁ JS - profile budowlane dla profesjonalistów

BOŻE NARODZENIE 2019

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia naszym klientom, partnerom i ich rodzinom, oraz życzyć pomyślnego roku 2020 ! 

ZESPÓŁ JS - profile budowlane dla profesjonalistów

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Cel projektu: wdrożenie w zakładzie produkcyjnym Firmy JS Technologie innowacyjnej technologii wytwarzania monolitycznych profili budowlanych PVC z siatką szklaną.

Planowane efekty: Wdrożenie do oferty innowacyjnych produktów pozwoli na osiągnięcie przewagi konkurencyjnej firmy JS Technologie na rynku profili budowlanych PVC, zdyskontowanie premii za nowość i wzmocnienie jej pozycji rynkowej.

Wartość projektu: 5 920 000,00 PLN
Dofinansowanie projektu z UE: 4 144 000,00 PLN

PROFESJONALNE KLEJENIE SIATKI

TESTY PRODUKCYJNE

Testy przeprowadzone w warunkach produkcyjnych wykazały, że zarówno w niskich +5 °C,
jak i wysokich +50°C temperaturach klej używany przez firmie JS zachowuje wszelkie niezbędne właściwości trwałego połączenia siatki z narożnikiem.


Siła Klejenia
 została określona eksperymentalnie w 10 stopniej skali.     
1- całkowity brak przyklejenia siatki do narożnika 
10 - brak możliwości oderwania siatki od narożnika bez rozerwania siatki 

Pomiary dokonane z trzech różnych partii produkcyjnych wykazały że,
średnia Siła Klejenia 
na przebadanych 240 próbkach, wynosi 8,8 do 9,8

Dodatkowo, zostały przeprowadzone testy w warunkach przekraczających zakres temperaturowy stosowania klejów termo-topliwych. Wyniki tych prób wykazały zadowalająca trwałość, jednak jako producent nie zalecamy używania produktów w temperaturach poniżej 5°C i powyżej 50°C.

Parametry naszych produktów były o 15% wyższe 
niż przebadane konkurencyjne produkty tej samej kategorii.

 

ZESPÓŁ JS - profile budowlane dla profesjonalistów

NAROŻNIK ALU Z SIATKĄ LINIA STRONG

NAROŻNIK ALU LINI STRONG Z SIATKĄ Jest to narożnik nowoczesnej autorskiej technologii JS. Podwyższona grubość narożnika oraz podwyższona gramatura siatki dają najwyższą jakość wykonania. Testy porównawcze wykazały, że jest aż o 20% sztywniejszy niż konkurencyjne odpowiedniki tego produktu.

Niezawodność potwierdzona przez klientów - w 2018 roku zerowa ilość reklamacji narożnika. Polecamy Państwu produkt również ze względu na rewelacyjną relację ceny do jakości
.

 

ZESPÓŁ JS - profile budowlane dla profesjonalistów

NAROŻNIK PCV Z SIATKĄ LINIA STRONG

NAROŻNIK PCV LINI STRONG Z SIATKĄ Narożnik PVC z siatką linii JS STRONG to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy poszukują optymalnej ceny do jakości. Produkt jest ekonomiczny, sztywny oraz elastyczny, dzięki wyjątkowej jakości materiału PCV oraz siatki 125g.
Produkujemy w dwóch niestandardowych rozmiarach 10x10 oraz 8x12.
Produkt pakowany w wytrzymałe kartony, dojedzie w każde miejsce bezpieczny, nienaruszony i dobrze opakowany. .

 

ZESPÓŁ JS - profile budowlane dla profesjonalistów

NAROŻNIK PCV Z SIATKĄ

NAROŻNIK PCV LINI MAX Z SIATKĄ Narożnik PCV z siatką linii JS MAX to jeden z najlepszych narożników PCV na rynku. Produkt jest jednocześnie sztywny i elastyczny, dzięki wyjątkowej jakości materiału PCV. Nasz innowacyjny sposób klejenia siatki z produktem zapewnia bardzo mocne połączenie, siatka nie odkleja się podczas użytkowania czy aplikacji.

Produkt pakowany w wytrzymałe kartony lub rękawy foliowe, dojedzie w każde miejsce bezpieczny i nienaruszony. Narożnik PVC MAX z siatką ma szeroki wachlarz zastosowań - idealnie sprawdzi się do obróbki glifów w domach pasywnych.    

 

ZESPÓŁ JS - profile budowlane dla profesjonalistów

PROFILE DO SYSTEMÓW DOCIEPLEŃ

NASZE NIETYPOWE PROFILE -Jako jedyni producenci na polskim rynku budowlanym produkujemy profile cokołowe o tak szerokim przekroju rozmiarów, w tym rozmiary niestandardowe jak 3, 4, 16, 18, 20, 22, 25 i 30cm! 
Łącznie aż 50 różnych profili. Dodatkowo realizujemy spersonalizowane zamówienia pod wymiar klienta. Nasze profile cokołowe zyskują coraz więcej klientów w Europie i Azji.
 
Rosnące zainteresowanie naszymi produktami spowodowało, iż możecie Państwo znaleźć u nas kompletną ofertę uzupełniającą : łączniki, dystanse oraz profile z siatką (tzw. Cokół Plus) - wszystkie do profili cokołowych. 

 


ZESPÓŁ JS - profile budowlane dla profesjonalistów

AKCESORIA DO PROFILI GK WIESZAKI

NASZA OFERTA WIESZAKÓW W nowym roku zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszych wieszaków ES. Posiadamy wiele rozmiarów - od rozmiaru 75 do 250. Odpowiednie przetłoczenia naszej nowoczesnej konstrukcji zapewniają wysoką sztywność produktu oraz ich najlepszą jakość.

Wszystkie wieszaki wykonane są ze stali ocynkowanej.     

 


ZESPÓŁ JS - profile budowlane dla profesjonalistów

AKCESORIA DO PROFILI GK

SZEROKA OFERTA WIESZAKÓW I ŁĄCZNIKÓW - W naszych akcesoriach znajdziecie Państwo szeroką ofertę wieszaków - wieszaki ES od rozmiaru 75 do 250 oraz dwa rodzaje łączników krzyżowych - płaskie i wygięte. Nowoczesna i przemyślana konstrukcja wieszaków, między innymi odpowiednie przetłoczenia, poprawiają sztywność produktu oraz sprawiają, że jakość ich wykonania jest bardzo wysoka.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z zimową ofertą naszych stalowych wieszaków.  
   

 


ZESPÓŁ JS - profile budowlane dla profesjonalistów

STALOWY NAROŻNIK Z BLACHY MAGNELIS*

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI BLACHA MAGNELIS* -  Narożnik stalowy z linii MAX został przetestowany przez środowisko profesjonalnych tynkarzy i został odebrany jako bezpieczny, sztywny i niezawodny. Pozytywne odebranie przez rynek tego narożnika spowodowało dynamiczny i stale rosnący wzrost sprzedaży.

Polecamy Państwu jeden z naszych najlepszych produktów i zachęcamy do zakupów najlepszej linii JS MAX. 
 

 


ZESPÓŁ JS - profile budowlane dla profesjonalistów

LISTWA PRZYOKIENNA PVC Z SIATKĄ

Nowa Technologia Szycia  JS -  Stworzyliśmy nową Technologię Szycia polegającą na użyciu grubych, potrójnie plecionych nici wraz z zastosowaniem Technologii Płaskiego Ściegu. W efekcie siatka jest bardzo mocno przymocowana i jednocześnie zapewnia elastyczne połączenie. Płaski ścieg powoduje równą grubość aplikowanego tynku na profilu.

Polecamy stosowanie innowacyjnych produktów JS aby uzyskać najwyższej jakości, skuteczne, niepękające połączenie warstwy tynku z ramą okienną.  
 

 


ZESPÓŁ JS - profile budowlane dla profesjonalistów

LISTWA PRZYOKIENNA

Autorska konstrukcja listew przyokiennych JS -  Wielu fachowców przy montażu listwy natyka się na problem podwijania się przedniej części uszczelki, co zasadniczo utrudnia aplikacje listwy i często powoduje uszkodzenia.

Znaleźliśmy rozwiązanie tego problemu. Uszczelka JS w swojej początkowej części została zrobiona z tworzywa twardego, w wyniku czego uszczelka nie podwija się podczas aplikacji oraz perfekcyjnie przylega do ościeżnicy.  

 


ZESPÓŁ JS - profile budowlane dla profesjonalistów

LISTWA PRZYOKIENNA

Autorska konstrukcja listew przyokiennych JS - pogrubione gąbki dylatacyjne, są niezwykle ważnym elementem w prawidłowej dylatacji przyokiennej. Zbyt cienka gąbka drastycznie zwiększa prawdopodobieństwo pęknięć i powstania szczelin na połączeniu okna i tynku.

Zdecydowaliśmy się na zastosowanie najgrubszych gąbek dla listwy 9/6 gąbka grubości 3mm i dla listwy 6/3 gąbka grubości 2mm. Dzięki temu nasze listwy przyokienne pcv zapewniają najwyższą jakość dylatacji.
 


ZESPÓŁ JS - profile budowlane dla profesjonalistów

LISTWA PRZYOKIENNA

Autorska konstrukcja listew przyokiennych JS. Zwiększona szerokość taśm do 11 mm. Nasze najwyższej jakości profile, posiadają szeroką taśmę na elemencie traconym. Szerokość 11 mm daje idealną przyczepność taśmy do folii ochronnej. Folia ochronna, którą zabezpiecza się okno, jest bardzo mocno przyklejona dzięki czemu prace budowlane mogą przebiegać sprawnie, a okno pozostaje zawsze doskonale zabezpieczone przed zabrudzeniami podczas procesu tynkowania.   

ZESPÓŁ JS - profile budowlane dla profesjonalistów

NS MAX

NAROŻNIK TYNKARSKI NS MAX Magnelis*  Narożnik bardzo sztywny, wykonany z taśm Magnelis o wyjątkowej grubości 0,5 mm. Dzięki temu jest kilkukrotnie bardziej odporny na korozję od zwykłych narożników ocynkowanych. Nasz narożnik wykonaliśmy według najlepszych sprawdzonych wzorców. Kształt grzybka dopasowaliśmy do wymagań profesjonalnych tynkarzy. Dedykowany do agresywnych środowisk, do tynków cementowo - wapiennych. Bezpieczne i mocne pakowanie ułatwia transport i przechowywanie.

JS - profile budowlane dla profesjonalistów

* znak towarowy Arcellor Mittal

NOWA TECHNOLOGIA MOCOWANIA SIATKI DO PROFILI PVC.

Z przyjemnoscią informujemy , że nasza firma wprowadziła specjalne trójskrętne nici do technologii przyszywania siatki do profili PVC . Dzięki temu połączenie jest mocne a jednocześnie elastyczne i nie powoduje naprężeń. Płaski szew  w naszej technologii zabezpiecza przed pękaniem w miejscu gdzie w technologi z udziłem dodatkowego paska z tworzywa warstwa tynku jest cieńsza. Zapraszamy !
JS - profile budowlane dla profesjonalistów. 

JS NA BUDMIE 2018 - DZIĘKUJEMY ZA SPOTKANIE

Dziekujemy wszystkim  za spotkania w trakcie targów Budma 2018. 
Na naszym stoisku mielismy przyjemność gościć wielu ciekawych kontrahentów i liczymy na owocną współpracę w przyszłości. 
JS - profile budowlane dla profesjonalistów. 

STYCZEŃ 2018 - ZAPRASZAMY NA BUDMĘ

Serdecznie zapraszamy na Targi Poznańskie Budma 2018 . 
Termin : 30 stycznia - 2 lutego 2018 r. 
Czekamy na Państwa w pawilonie 3 , stoisko 94. 
Pokażemy całą naszą ofertę , opowiemy o nowościach i przedstawimy innowacyjne produkty najwyżsszej jakości - zgodnie z naszą dewizą : JS - profile budowlane dla profesjonalistów. 
Serdecznie zapraszamy! 

LISTOPAD 2017 - NAROŻNIKII Z SIATKĄ - SUPER OFERTA

Specjalna oferta dla naszych stałych klientów . W listopadzie  możesz nie martwić się o ceny narożników z siatką bo u nas kupisz bardzo dobrej jakości naroznik z siatką 20 cm w rewelacyjnej cenie . Oferta ważna  tylko do wyczerpania zapasów. 

INFORMACJA O DOFINANSOWANIU

WRZESIEŃ 2017 - PROFIL OKAPNIKOWY Z SIATKĄ 3,0 M

Specjalna oferta dla naszych stałych klientów . We wrześniu nasi klienci mogą kupić okapniki z siatką 145g i taśmą  ochronna o długości 3,0m w cenie profili o długości 2,5m . To ponad 15 % upustu na pełnowartościowy , wysokiej jakości produkt. Oferta promocyjna ważna do wyczerpania zapasów. 

SIERPIEŃ 2017 - NAROŻNIK ALUMINIOWY BIG MAX

W związku z osiągnięciem 100 % wydajności linii produkującej moletowanego BIG MAXA,  możemy go już oferować wszystkim naszym klientom.  W dniach 16-17.08 zaktualizujemy cenniki,  w których znajdziecie Państwo zaznaczony kolorem czerwonym narożnik aluminiowy  BiG MAX (30x30/0,4mm) oraz narożnik aluminiowy do mokrych tynków gipsowych NALT MAX (34x34/0,5mm). W dniach 14-31 sierpnia 5% rabatu na BIG MAXA .   

LIPIEC 2017 - NAROŻNIK TYNKARSKI ALUMINIOWY

Wypróbuj nasz NAROŻNIK ALUMINIOWY TYNKARSKI (NALT MAX). Narożnik bardzo sztywny , wykonany z taśm o grubości 0,5mm  i odporny na działanie  agresywnych tynków gipsowych oraz korozję .   
Wykonany wg najlepszych sprawdzonych wzorców , kształt grzybka dopasowany do wymagań profesjonalnych tynkarzy. 

CZERWIEC 2017 - NOWY NAROŻNIK TYNKARSKI STANDARD

W miesiącu czerwcu osiągnęliśmy pełnię mocy produkcyjnej na liniach do narożników tynkarskich .  Wzbogaciliśmy swoją ofertę narożników do tynków cementowo-wapiennych o kolejny produkt: narożnik stalowy STANDARD.  Wyrób jest  produkowany z taśmy MAGNELIS o grubości 0,5mm. 
Zapraszamy . 
Magnelis jest innowacyjnym produktem „Arcelor Mittal Steel” o kilkukrotnie wyższej odporności na korozję w stosunku do taśm ocynkowanych.

MAJ 2017 - NOWY NAROŻNIK MOLETOWANY 30X30X0,4 mm

W 2016 r. wznowiliśmy produkcje narożników aluminiowych z grupy MAX. W maju 2017 "pełną parą" ruszyła produkcja narożnika BIG MAX 30x30x0,4mm. Uzupełnił on gamę naszych narożników  o grubości 0,4mm.  Są to narożniki ze specjalną moletą, poprawiającą sztywność produktu i przyczepność mas tynkarskich. Narożniki są produkowane z taśm o grubości 0,4mm i wyróżniają się najlepszymi parametrami. Obecnie na rynku nie ma lepszego narożnika niż nasz moletowany  BIG MAX ! 

Nowe narożniki do tynków cementowo-wapiennych

Wzbogaciliśmy swoją ofertę narożników do tynków cementowo-wapiennych o dwa produkty: narożnik stalowy STANDARD oraz narożnik stalowy MAX. Wyroby są produkowane z taśmy MAGNELIS o grubości 0,5mm.
Magnelis jest innowacyjnym produktem „Arcelor Mittal Steel” o kilkukrotnie wyższej odporności na korozję w stosunku do taśm ocynkowanych.

Narożniki aluminiowe z grupy MAX

W 2016r. rozpoczęliśmy produkcje narożników aluminiowych z grupy MAX. Są to narożniki ze specjalną moletą, poprawiającą sztywność produktu i przyczepność mas tynkarskich. Narożniki są produkowane z taśm o grubości 0,4mm i wyróżniają się najlepszymi parametrami z produktów dostępnych na rynku.